Otteluohjelma

 

Lohko Mark Messier

Lohko Brian Leetch

Lohko Jeff Beukeboom

KiVa Predators

EVU Black

TPS Pärret

Viikingit Hettari

KJT Melrose

Viikingit Uutela

TPS Kaitsut

TPS Vilut

Wolf

EVU Red

KiVa Jets

EVU Blue

KooKoo Black

KooKoo White

KiVa Flyers

KJT Stone

Viikingit Rudus

KJT Hurriganes

 

 

Kaukalo 1

       
         
 

LAUANTAI 14.4.2018

       
TR ryhmäOTTLohkoKelloKotiPelipaita VierasPelipaita
         
TR11MM08:15-09:05KiVa Predators -Viikingit Hettari 
TR13MM09:10-10:00KJT Stone -EVU Red 
   10:00-10:15JÄÄNAJO    
TR15MM10:15-11:05KooKoo Black -TPS Kaitsut 
TR27JB11:10-12:00TPS Pärret -Viikingit Uutela 
   12:00-12:15JÄÄNAJO    
TR29JB12:15-13:05KiVa Flyers -Wolf 
TR211MM13:10-14:00EVU Red -KooKoo Black 
   14:00-14:15JÄÄNAJO    
TR113MM14:15-15:05TPS Kaitsut -KiVa Predators 
TR115MM15:10-16:00Viikingit Hettari -KJT Stone 
   16:00-16:15JÄÄNAJO    
TR117JB16:15-17:05Wolf -TPS Pärret 
TR219MM17:10-18:00KiVa Predators -EVU Red 
   18:00-18:15JÄÄNAJO    
TR2

21

MM18:15-19:05Viikingit Hettari -TPS Kaitsut 
TR223MM19:10-20:00KJT Stone -

KooKoo Black

 

 

Kaukalo 2

       
         
 

LAUANTAI 14.4.2018

       
TR ryhmäOTTLohkoKelloKotiPelipaita VierasPelipaita
         
TR32BL08:30-09:20EVU Black -KJT Melrose 
TR34BL09:25-10:15Viikingit Rudus -KiVa Jets 
   10:15-10:30JÄÄNAJO    
TR36BL10:30-11:20KooKoo White -TPS Vilut 
TR48JB11:25-12:15KJT Hurriganes -EVU Blue 
   12:15-12:30JÄÄNAJO    
TR410BL12:30-13:20KiVa Jets -KooKoo White 
TR412BL13:25-14:15TPS Vilut -EVU Black 
   14:15-14:30JÄÄNAJO    
TR314BL14:30-15:20KJT Melrose -Viikingit Rudus 
TR316JB15:25-16:15EVU Blue -KiVa Flyers 
   16:15-16:30JÄÄNAJO    
TR318JB16:30-17:20Viikingit Uutela -KJT Hurriganes 
TR420BL17:25-18:15EVU Black -KiVa Jets 
   18:15-18:30JÄÄNAJO    
TR422BL18:30-19:20KJT Melrose -

TPS Vilut

 
TR424BL19:25-20:15Viikingit Rudus -

KooKoo White

 

 

Kaukalo 1

 

 

SUNNUNTAI 15.4.2018

      
        
        
TR125JB08:15-09:05TPS Pärret -EVU Blue
TR127JB09:10-10:00KJT Hurriganes -KiVa Flyers
   10:00-10:15JÄÄNAJO   
TR!29MM10:15-11:05KooKoo Black -KiVa Predators
TR231MM11:10-12:00TPS Kaitsut -KJT Stone
   12:00-12:15JÄÄNAJO   
TR233MM12:15-13:05EVU Red -Viikingit Hettari
TR235JB13:10-14:00Wolf -KJT Hurriganes
   14:00-14:15JÄÄNAJO   
TR137MM14:15-15:05Viikingit Hettari -KooKoo Black
TR139JB15:10-16:00TPS Pärret -KJT Hurriganes
   16:00-16:15JÄÄNAJO   
TR141MM16:15-17:05TPS Kaitsut -EVU Red
TR243MM17:10-18:00KiVa Predators -KJT Stone
   18:00-18:15JÄÄNAJO   
TR245JB18:15-19:05Wolf -EVU Blue

 

Kaukalo 2

 

SUNNUNTAI 15.4.2018

      
        
        
TR326JB08:30-09:20Viikingit Uutela -Wolf
TR328BL09:25-10:15KiVa Jets -KJT Melrose
   10:15-10:30JÄÄNAJO   
TR330BL10:30-11:20TPS Vilut -Viikingit Rudus
TR432BL11:25-12:15KooKoo White -EVU Black
   12:15-12:30JÄÄNAJO   
TR434JB12:30-13:20KiVa Flyers -TPS Pärret
TR436JB13:25-14:15EVU Blue -Viikingit Uutela
   14:15-14:30JÄÄNAJO   
TR338BL14:30-15:20KJT Melrose -KooKoo White
TR340BL15:25-16:15TPS Vilut -KiVa Jets
   16:15-16:30JÄÄNAJO   
TR442BL16:30-17:20EVU Black -Viikingit Rudus
TR444JB17:25-18:15Viikingit Uutela -KiVa Flyers
   18:15-18:30JÄÄNAJO